Nevşehir Okul Sporları Voleybol Küçükler Grup Müsabakaları Tamamlandı
Nevşehir'de gerçekleştirilen Okul Sporları Voleybol Küçükler Grup Müsabakaları sona erdi. Aksaray, Ankara, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Niğde, Yozgat, Kayseri ve İstanbul'dan 350 sporcunun katıldığı müsabakalarda liderler belirlendi. Kızlar A Grubu'nda Kayseri İzzet Öksüzkaya Ortaokulu, B Grubu'nda İstanbul Sevim Çuhadaroğlu Ortaokulu, C Grubu'nda Ankara Gazi Gündüzalp Ortaokulu birinci oldu. Erkekler A Grubu'nda Kayseri 50. Yıl Dedeman Anadolu İmam Hatip Lisesi, B Grubu'nda Aksaray Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, C Grubu'nda Ankara Özel Nesibe Aydın Ortaokulu liderlik koltuğuna oturdu. Dereceye giren takımların oyuncularına madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir tarafından verildi.
AA, 17.2.2024 11:04
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır. Haberle ilgili düşüncenizi buraya
yazmak için yukarıdaki Yorum Yaz linkine tıklayınız.
Konuyla ilgili diğer haberler
İlişkili güncel haber bulunamadı..
Bu sayfada giriş kısmına yer verilen
haberlerin her türlü telif hakkı giriş metninin altında yer alan haber
kaynaklarına aittir. Haber girişlerine bu sayfada, telif hakları mevzuatına
uygun bir şekilde, bilgi vermek amacıyla yer verilmiştir ve tıklandıklarında
doğrudan doğruya haber kaynağının web sitesinde ilgili sayfaya geçiş
yapılır. 27.7.2024 09:47:50