Telehaber.com

Ana Sayfa - İletişim

Tüm Haberler  -  Son Dakika  -  Güncel  -  Ekonomi  -  Dünya  -  Spor  -  Politika  -  Yaşam  -  Kültür Sanat  -  Magazin  -  Yerel Haberler
26 Haziran 2022 Pazar 17:05 

Haberlerinde Ara:
Gündemdekiler
Recep Tayyip Erdoğan
Süleyman Soylu
Kemal Kılıçdaroğlu
Mevlüt Çavuşoğlu
Bekir Pakdemirli
Münir Karaloğlu
Vahit Kirişci
Pınar Gültekin
Vladimir Putin
Jorge Jesus
Yerel Haberler
Istanbul
Ankara
Izmir
Muğla
Aydın
Antalya
Adana
Bursa
Konya
Kayseri
Politika
AKP
CHP
Anavatan
DYP
Recep Tayyip Erdoğan
Deniz Baykal
Spor
Fenerbahçe
Galatasaray
Beşiktaş
Trabzonspor
Haber

 

CANAN KAFTANCIOĞLU Haberleri

CANAN KAFTANCIOĞLU haberleri için kaynağı.
Bu haberleri sitenize eklemek için tıklayın.

 

Sayfa: 1 2 3

 sonraki sayfa >>


Kılıçdaroğlu, Mavi Marmara şehidi Çetin Topçuoğlu'nun ailesini ziyaret etti Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gazze'ye insani yardım taşıyan Mavi Marmara gemisine düzenlenen saldırıda şehit olan Çetin Topçuoğlu'nun ailesini ziyaret etti.
AA, 26.6.2022 16:36   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Kılıçdaroğlu'ndan Mavi Marmara, Kaşıkçı ve Adalar Mesajı: "Dosyalar Kapanmış Değil.. O Adalardaki Silahların Ne Olacağını Biz Onlara Göstereceğiz"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İsrail’in Mavi Marmara baskınında yaşamını yitiren Çetin Topçuoğlu’nun ailesini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, “Bu dava bitmiş bir dava değildir. Biz bu davayı kapatmış değiliz. Herkesin hakkını ve hukukunu korumak zorundayız” dedi. Kılıçdaroğlu, Cemal Kaşıkçı dosyasının kapatılmasına ilişkin ise “Aynı kayığa binebilirsin, dosyanın üstünü örtebilirsin ama Allah’ın izni ile yakında iktidar olacağız. Dosyaların nasıl açıldığını, hesapların nasıl sorulduğunu, Türkiye’nin itibarının nasıl korunduğunu herkese duyuracağız” diye konuştu. Kılıçdaroğlu, Yunanistan ile Türkiye arasındaki adaların silahlandırılması konusundaki gerilim için de “İktidar olacağız. Yunanlılar, Yunan yöneticileri, iktidarları bizim Kuvayi Milliyeci olduğumuzu biliyorlar. O yöneticiler aynı zamanda rahmetli Ecevit’i de rahmetli Erbakan’ı da gayet iyi biliyorlar. Şimdi konuşsunlar. İktidara geldiğimizde o adalardaki silahların ne olacağını biz onlara göstereceğiz” yorumunu yaptı.
ANKA, 26.6.2022 15:38   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer HaberlerCHP'li Salıcı, Sinop'ta: "Başka Bir Siyasi Partiyi Bizim Gibi Olmaya Zorlamayacağız. Kendimizi de Başka Bir Yere Benzetmeyeceğiz"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Sinop’ta; “Başka bir siyasi partiyi bizim gibi olmaya zorlamayacağız. Kendimizi de başka bir yere benzetmeyeceğiz. Biz yürüdüğümüz yolda yürüyeceğiz. Diğer partiler de yürüdüğü yolda yürüyecek. Ama beraber yürüyeceğiz. O beraberlik güçlendirilmiş parlamenter sistemle sonuçlanana kadar bu yürüyüşü devam ettireceğiz. Sonuçlandıktan sonra zaten Türkiye parlamenter sisteme geçtiğinde oyunun kuralları değişmiş olacak. Türkiye, söylemiş olduğumuz niteliklerde bir demokrasiye kavuşmuş olacak. Ondan sonra kendi siyasi mücadelemizi yine sürdüreceğiz. Biz kendi siyasi mücadelemizden vazgeçecek değiliz” açıklamasını yaptı.
ANKA, 26.6.2022 00:13   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Boğaziçi Üniversitesi'nde İngilizce Öğretmeni Fitzmorris, Kılıçdaroğlu'na "Kurtarın Bizi Lütfen" Dedi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun; İstanbul Eyüpsultan, Arnavutköy, Büyükçekmece ve Beylikdüzü ilçelerinde yürütülen projelerle ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve bürokratlardan bilgi aldı. Kılıçdaroğlu'nun, Kemerburgaz Kent Ormanı ziyareti sırasında karşılaştığı İngilizce öğretmeni ABD vatandaşı Ian Fitzmorris’in, yanında bulunan öğrencisi Abdullah Demir’i göstererek, “Boğaziçi Üniversitesi’nde çalışıyorum. Bu da öğrencim. Kurtarın bizi, lütfen” dedi. İmamoğlu ise “Genel Başkanım, Amerika’yı demek istemedi galiba” esprisini yaptı.
ANKA, 24.6.2022 21:29   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Ekrem İmamoğlu: 23 Haziran Demokrasi Zaferi, 16 Milyonun Bu Ülkenin Yöneticilerine Verdiği Bir Demokrasi Muhtırasıdır
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da tekrarlanan seçimlerin üçüncü yıl dönümü etkinliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1995 yılında İBB Başkanı olduğu dönemde söylediği “Merkezi hükümet İBB’ye adeta politik terör uygulamıştır” sözlerini anımsattı. İmamoğlu, “Bugüne nasıl da cuk oturuyor değil mi? Sanki ben demişim gibi. Sayın Erdoğan, yaşattığının çok daha azını yaşadı ama 27 yıl önce bu cümleleri kurdu. Bugün ben ne desem az gelir az. 16 milyon vatandaş, 31 Mart’ta sandıktan çıkan iradeyi hiçe sayanlara demokrasi nedir, milli irade nedir, gösterdi. Hem de bir kere, bin kere değil, 805 bin kere gösterdi. Bizce 23 Haziran demokrasi zaferi, 16 milyonun bu ülkenin yöneticilerine verdiği bir demokrasi muhtırasıdır” dedi.
ANKA, 24.6.2022 15:43   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


İstanbul'da geçen 3 yılını değerlendiren İmamoğlu, Erdoğan'ın 28 yıl önceki sözleriyle sitem etti!
İBB Başkanı İmamoğlu, İstanbul'da geçen 3 yılı hakkında konuştu. Konuşmasında Erdoğan'ın 1995 yılında İBB Başkanı olduğu dönemde söylediği "Merkezi hükümet İBB'ye adeta politik terör uygulamıştır" sözlerine atıfta bulunan İmamoğlu, "Bugüne nasıl da cuk oturuyor değil mi? Sanki ben demişim gibi. Sayın Erdoğan, yaşattığının çok daha azını yaşadı ama 27 yıl önce bu cümleleri kurdu. Bugün ben ne desem az gelir az" ifadelerini kullandı..
SonDakika.com, 24.6.2022 15:13   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Kılıçdaroğlu: "Türkiye'yi 21. yüzyılın parlak bir yıldızı haline getirme kararlılığındayız ve bunu yapacağız"
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye'yi 21. yüzyılın parlak bir yıldızı haline getirme kararlılığındayız ve bunu yapacağız." dedi.
AA, 24.6.2022 15:05   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Kılıçdaroğlu İstanbul'a hizmette 3 yıl programında konuştu
İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği 'İstanbul'a Hizmette 3 Yıl' programında konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu "Adaleti sağlarken, adaletsizlik yapanları asla unutmayacağız." dedi.
DHA, 24.6.2022 14:51   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


3 yılın hesabını veren İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 28 yıl önceki sözleriyle sitem etti
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da geçen 3 yılını değerlendirdi. Konuşmasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 1995 yılında İBB Başkanı olduğu dönemde söylediği "Merkezi hükümet İBB'ye adeta politik terör uygulamıştır" sözlerine atıfta bulunan İmamoğlu, "Bugüne nasıl da cuk oturuyor değil mi? Sanki ben demişim gibi. Sayın Erdoğan, yaşattığının çok daha azını yaşadı ama 27 yıl önce bu cümleleri kurdu. Bugün ben ne desem az gelir az" dedi.
Haberler.com, 24.6.2022 13:41   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


"Selahattin Demirtaş serbest bırakılmalı" sözleri başına iş açtı! Emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın rütbeleri geri alındı
Selahattin Demirtaş'ın AİHM kararı doğrultusunda serbest bırakılması yönünde çağrıda bulunan emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın rütbeleri geri alındı. Kararın tebliğ edilmesiyle Avcı'nın emekli polis kimliği ve silahı da geri alınacak.
SonDakika.com, 23.6.2022 10:41   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


"Selahattin Demirtaş serbest bırakılmalı" diyen emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın rütbeleri geri alındı
Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın AİHM kararı doğrultusunda serbest bırakılması gerektiğini ifade ettiği için hakkında soruşturma açılan emekli Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın rütbeleri geri alındı. Kararın, kendisine tebliğ edilmesi ile birlikte Avcı'nın emekli polis kimliği ve silahı da geri alınacak. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde de eski İstihbarat Dairesi Başkanı Sabri Uzun'un rütbeleri alınmıştı.
Haberler.com, 23.6.2022 10:10   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Viranşehir'de CHP'ye 1200 Kişi Katıldı. Salıcı: "Erdoğan Sen Artık Zalime Dönüştün"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP’nin 2018 yılında toplam üye sayısı 293 olan Viranşehir’de 1200 yeni üyenin rozet takma törenine katıldı. Salıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirerek, “Sen iktidara geldiğin zamanki Tayyip Erdoğan değilsin. Sen zalime dönüştün, sarayın adamı oldun. Sen Viranşehirlinin kalbinde taht kuran Recep Tayyip Erdoğan değilsin. Öyle olsaydı bugün 1200 tane Viranşehirli gelip bize yoldaş olmazdı” dedi.
ANKA, 22.6.2022 17:37   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


CHP'li Salıcı Mardin'de: "Kürt Sorununu Demokratik Yollardan, Parlamento Zemininde Çözmeye İhtiyacımız Var"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Mardin’de bin kişinin partiye üye katılım töreninde yaptığı konuşmada, Kürt sorununu çözeceklerini söyledi. Salıcı, “Türkiye’de Kürt sorunu yoktur, çözülmemelidir demedik. Bizim siyasi geleneğimiz, CHP ve SHP geleneği, birileri ağzına Kürt lafını almazken Kürt sorununun nasıl çözüleceğine ilişkin raporlar hazırladı ve çözüm önerileri sundu. Bizim Kürt meselesini çözmeye ihtiyacımız var. Nasıl? Türkiye’nin birlik bütünlüğü, üniter yapı içinde, demokratik yollardan ve parlamento zemininde bizim Kürt sorununu çözmeye ihtiyacımız var” dedi.
ANKA, 21.6.2022 14:41   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


CHP'den Yargıtay'a Kaftancıoğlu Yanıtı: "Yargıtay Başsavcılığı Yasanın Vermediği Bir Yetkiyi Kullanarak Bir Parti Üyesini Sicilden Silemez"
CHP’den, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun siyasi parti üyeliğinin düşürülmesi ile ilgili kararı nedeniyle Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilen yanıtta, “Başsavcılığınız yasada olmayan bir yetkiyi kullanarak bir işlem tesis etmiştir. Yargıtay Başsavcılığı yasanın vermediği bir yetkiyi kullanarak bir parti üyesini sicilden silemez” denildi. CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke'nin imzasıyla gönderilen yazı, "Sizi görevinizi ifa ederken hukukun çizdiği meşru sınırlar içerisinde davranmaya davet ediyoruz" çağırısı ile sona erdi. 
ANKA, 21.6.2022 11:57   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Metin Feyzioğlu'ndan canlı yayında CHP'ye ilişkin sert sözler: Üst yönetim HDP'ye gönülden bağlı
Eski Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, konuk olduğu canlı yayında CHP'ye ilişkin ağır eleştiriler yaptı. CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun SİHA'lara yönelik çıkışlarıyla ilgili "Türkiye'nin teröre karşı verdiği mücadeleden rahatsız" ifadelerini kullanan Feyzioğlu, CHP üst yönetimi hakkında da dikkat çeken sözler sarf etti. Feyzioğlu, "CHP üst yönetiminin büyük kesiminin HDP'ye gönülden çok bağlı olduklarını düşünüyorum" dedi.
SonDakika.com, 21.6.2022 10:19   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Metin Feyzioğlu'ndan canlı yayında Kılıçdaroğlu'nu kızdıracak sözler: CHP üst yönetimi HDP'ye gönülden bağlı
Eski Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, katıldığı canlı yayın programında CHP'ye ilişkin sert eleştirilerde bulundu. CHP'li Sezgin Tanrıkulu'nun SİHA'lara yönelik çıkışlarıyla ilgili "Türkiye'nin teröre karşı verdiği mücadeleden rahatsız" yorumunu yapan Feyzioğlu, CHP üst yönetimiyle ilgili de dikkat çeken sözler sarf etti. Feyzioğlu, "CHP üst yönetiminin büyük kesiminin HDP'ye gönülden çok bağlı olduklarını düşünüyorum" dedi.
Haberler.com, 21.6.2022 07:31   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Kılıçdaroğlu: Türkiye'ye yeni bir siyaseti, yeni bir anlayışı getirmek istiyoruz (2)
Kılıçdaroğlu: Türkiye'ye yeni bir siyaseti, yeni bir anlayışı getirmek istiyoruz (2)'GÜVENLİK GÜÇLERİNE SALDIRMAK DOĞRU DEĞİLDİR'CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, program çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
DHA, 15.6.2022 13:06   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Kılıçdaroğlu'ndan Yargıtay'a Kaftancıoğlu Tepkisi: "Bir Kişiye Haksızlık Yapılıp Üyeliği Düşürülecek 'Siz de Buna Uyun' Denilecek.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun “parti üyeliğinin sonlandırılması’na” ilişkin, “Hukuka biz saygılıyız, adalete saygılıyız. Ama adalet, adalet olduğu sürece. Birilerinin beklediği tarzda; bir kişiye haksızlık yapılıp, görevinden alınacak, üyeliği düşürülecek; siz de buna uyun denilecek. Biz buna uymayız. Biz, adaleti savunuyoruz” dedi.
ANKA, 15.6.2022 12:50   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


AK Parti Sözcüsü Çelik, MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (2)
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Diyarbakır Milletvekili Salihe Aydeniz'in, Kadıköy'deki izinsiz yürüyüş sırasında polise yumruklu saldırısına ilişkin, "O milletvekilinin dokunulmazlığıyla ilgili karar yüce Meclis'e geldiği zaman...
AA, 14.6.2022 20:11   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


İstanbul'daki CHP'li 39 İlçe Başkanından Kaftancıoğlu'na Destek: "Sonuç Ne Olursa Olsun Kaftancıoğlu, Partimizin İstanbul İl Başkanıdır"
CHP'nin İstanbul'daki 39 ilçe başkanı, ortak bir açıklama yaparak, Yargıtay'ın hakkındaki siyaset yasağını yürürlüğe koyarak parti üyeliğini düşürdüğü CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na destek verdi. İlçe başkanları yaptıkları açıklamada, "Dr. Canan Kaftancıoğlu, yaratılmış ve tarafımıza iletilmiş sonuç ne olursa olsun, partimizin İstanbul İl Başkanı’dır. İstanbul’un 39 ilçe başkanı olarak buradan söylüyoruz ki; İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu’nun önderliğinde, İstanbul’un her sokağında, her köşesinde, her mekânında, halkımız için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
ANKA, 14.6.2022 20:03   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


 

Sayfa: 1 2 3

 sonraki sayfa >>

 Bu sayfada giriş kısmına yer verilen haberlerin her türlü telif hakkı giriş metninin altında yer alan haber kaynaklarına aittir. Haber girişlerine bu sayfada, telif hakları mevzuatına uygun bir şekilde, bilgi vermek amacıyla yer verilmiştir ve tıklandıklarında doğrudan doğruya haber kaynağının web sitesinde ilgili sayfaya geçiş yapılır. 26.6.2022 17:05:33
 
Telehaber.Com - Kullanım Şartları - Ana Sayfa - Webmasterlar için - İletişim

(C) 2005 TeleHaber. Sitenin tüm hakları Yeni Medya Elektronik Yayıncılık Ltd.Şti'ye aittir.