Telehaber.com

Ana Sayfa - İletişim

Tüm Haberler  -  Son Dakika  -  Güncel  -  Ekonomi  -  Dünya  -  Spor  -  Politika  -  Yaşam  -  Kültür Sanat  -  Magazin  -  Yerel Haberler
26 Şubat 2024 Pazartesi 03:48 

Haberlerinde Ara:
New Page 1
KONYA Haberleri
KONYA İlçeleri
AHIRLI
AKÖREN
AKŞEHİR
ALTINEKİN
BEYŞEHİR
BOZKIR
CİHANBEYLİ
ÇELTİK
ÇUMRA
DERBENT
DEREBUCAK
DOĞANHİSAR
EMİRGAZİ
EREĞLİ
EREĞLİ
EREĞLİ
EREĞLİ
GÜNEYSINIR
HADİM
HALKAPINAR
HÜYÜK
ILGIN
KADINHANI
KARAPINAR
KARATAY
KULU
MERAM
SARAYÖNÜ
SELÇUKLU
SELÇUKLU
SEYDİŞEHİR
TAŞKENT
TUZLUKÇU
YALIHÜYÜK
YUNAK
Diğer Şehirler
Kişiler
 
 

 

DEREBUCAK Haberleri

DEREBUCAK haberleri için kaynağı.
Bu haberleri sitenize eklemek için tıklayın.

 

<< önceki sayfa

Sayfa: 1 2


Akdeniz Bölgesi illeri isimleri: Akdeniz Bölgesi'nde bulunan şehirler hangileridir? Akdeniz Bölgesi haritası! Akdeniz'de bulunan iller nelerdir?
Ülkemizin en güneydeki coğrafi bölgesi Akdeniz Bölgesi'nde yer alan illerin isimleri ve Akdeniz Bölgesi'nin haritası merak ediliyor. Türkiye'nin toplam 81 ili bulunuyor, Akdeniz Bölgesi'nde ise toplamda 8 il bulunuyor. Peki, Akdeniz bölgesi illerinin isimleri nelerdir? Akdeniz Bölgesi'nde bulunan şehirler hangileridir? Akdeniz Bölgesi'nde yer alan illerin isimleri nedir? İşte tüm iller ve isimleri...
Haberler.com, 6.7.2023 23:01   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Yeni Konya-Antalya kara yolunda tatil dönüşü yoğunluğu
Demirkapı Tüneli'nin mayıs ayında tamamlanmasıyla ulaşıma açılan Beyşehir-Derebucak-Serik güzergahlı Yeni Konya-Antalya kara yolunda iki gündür yaşanan trafik yoğunluğu bayram tatilinin son gününde de devam ediyor. Konya ve Anadolu'nun diğer kentlerine dönüşe geçen tatilciler, trafik yoğunluğu oluşturdu. Beyşehir girişi ise trafik yoğunluğunun en çok hissedildiği yer oldu. Şehir merkezinde uzun araç kuyrukları oluştu.
AA, 2.7.2023 19:17   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer HaberlerYeni Konya-Antalya kara yolunda tatil dönüşü yoğunluğu
Demirkapı Tüneli'nin mayıs ayında tamamlanmasıyla ulaşıma açılan Beyşehir-Derebucak-Serik güzergahlı Yeni Konya-Antalya kara yolunda iki gündür yaşanan trafik yoğunluğu bayram tatilinin son gününde de devam ediyor. Konya ve Anadolu'nun diğer kentlerine dönüşe geçen tatilciler, trafik yoğunluğu oluşturdu. Beyşehir girişi trafik yoğunluğunun en çok hissedildiği yer oldu.
AA, 2.7.2023 19:15   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Konya-Antalya kara yolunda bayram yoğunluğu
Kurban Bayramı tatilinin ilk gününde, Konya'nın Beyşehir ve Derebucak ilçeleri güzergahından Antalya'ya ulaşımı sağlayan yeni Konya-Antalya kara yolunda bayram yoğunluğu yaşanıyor. Mayıs ayında yapımı tamamlanan Demirkapı Tüneli'nin tamamlanmasının ardından ulaşıma açılan yeni Konya-Antalya kara yolunda 9 günlük tatilin başlamasının ardından her iki yönde de trafik yoğunlaştı. En kısa ve konforlu güzergahtan Konya'ya da Serik ve Antalya il merkezine ulaşmak isteyen sürücülerin tercih ettiği kara yolunda sabah saatlerinden itibaren daha da yoğunlaşan bayram trafiği yoğunluğunun bayramın ilk gününe kadar sürmesi bekleniyor. Kara yolundaki ulaşım yoğunluğunun Konya'nın Beyşehir ilçesi girişinde de trafik yoğunluğunu artırdığı gözleniyor.
AA, 24.6.2023 19:59   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Konya-Antalya kara yolunda bayram yoğunluğu
Kurban Bayramı tatilinin ilk gününde, Konya'nın Beyşehir ve Derebucak ilçeleri güzergahından Antalya'ya ulaşımı sağlayan yeni Konya-Antalya kara yolunda bayram yoğunluğu yaşanıyor.
AA, 24.6.2023 19:55   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


28 Mayıs 2.turda Konya seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Konya oy oranları! Kılıçdaroğlu kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?
28 Mayıs 2023 Genel Seçimi'nde 13. cumhurbaşkanı ve 28. dönem milletvekilleri belirlendi. 28 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Konya oy oranı kaç oldu? Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Kulu, Sarayönü, Seydişehir Kemal Kılıçdaroğlu Konya kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Konya kaç oy aldı? Millet İttifakı kaç oy aldı?
SonDakika.com, 29.5.2023 14:07   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


28 Mayıs 2.turda Konya seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Konya oy oranları! Kılıçdaroğlu kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?
28 Mayıs 2023 Genel Seçimi'nde 13. cumhurbaşkanı ve 28. dönem milletvekilleri belirlendi. 28 Mayıs seçiminde Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Konya oy oranı kaç oldu? Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Kulu, Sarayönü, Seydişehir Kemal Kılıçdaroğlu Konya kaç oy aldı? Recep Tayyip Erdoğan Konya kaç oy aldı? Millet İttifakı kaç oy aldı?
Haberler.com, 29.5.2023 13:56   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Türkiye artık dünyanın merkezinde
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 2002 yılından beri ulaştırma ve haberleşmeye 1 trilyon 600 milyar TL üzerinde para yatırıldığını söyledi. Antalya Taşağıl Derebucak Konya Yolu ile Demirkapı Tüneli için açılış töreninde konuşan Çavuşoğlu, Türkiye'nin dünyaya ve dünyanın da Türkiye'ye bağlandığını belirtti. Tünelin açılmasıyla Konya-Antalya arasındaki yolun 25 saate düşeceği ve tünelden geçişin yaklaşık 4 dakika süreceği açıklandı.
DHA, 3.5.2023 17:54   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


Konya'da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Konya'da okullar tatil edildi mi? Son dakika Konya'da okullar yarın tatil mi?
Kar yağışı nedeniyle birçok öğrenci tarafından Konya'da okullar tatil mi? Merak ediliyor. Konya'da yoğun kar yağışı nedeniyle birçok öğrenci ve veli tarafından Konya'da okullar tatil mi? sorusu yanıt arıyor. Peki, Konya'da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Konya'da okullar tatil edildi mi? Konya'da okullar yarın tatil mi?
Haberler.com, 6.2.2023 00:45   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


CANLI İZLE! Konya TOKİ kura çekilişi Youtube canlı izleme ve kura takip sayfası!
"İlk Evim" projesi kapsamında Türkiye genelinde, uygun fiyatlı ev sahibi olmak için sosyal konut projesi başladı. TOKİ kura çekimini canlı takip etmek için CANLI İZLE! Konya TOKİ kura çekilişi Youtube canlı izleme ve kura takip sayfası! ulaşmak isteyenler araştırıyor. CANLI İZLE! Konya TOKİ kura çekilişi Youtube canlı izleme ve kura takip sayfası! CANLI İZLE! Konya TOKİ kura çekilişi Youtube canlı izleme ve kura takip sayfası!
Haberler.com, 5.12.2022 10:42   Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları Oku | Benzer Haberler


 

<< önceki sayfa

Sayfa: 1 2

 

 
İlgili Kişiler
 Abdurrahman Arslan
 YUKARIKAYALAR Belediye Başkanı

 Tel: 5325002 Faks: 5325136
 Bayram Yazar
 Çamlık Belediye Başkanı

 Tel: 5314162 Faks: 5314366
 Mehmet Toklu
 PINARBAŞI Belediye Başkanı

 Tel: 5355656 Faks: 5355655
 Mehmet Yaşar Türedi
 GENCEK Belediye Başkanı

 Tel: 5346245 Faks: 5346003
 Mustafa Taşdere
 DEREBUCAK Belediye Başkanı

 Tel: 5371496 Faks: 5371495
 Şefik Aygöl
 DEREBUCAK Kaymakamı

 Tel: 505 7783323
 
İlgili Siteler
Derebucak'a Hoşgeldiniz - derebucak.ilcesi.com
Derebucak - Der Yar Der - www.deryarder.com Hoşgel
Derebucak - Der Yar Der - www.deryarder.com Hoşgel
gizli cennetler/ derebucak/ ana sayfa
Derebucak, Konya - Vikipedi
YerelNET - [ Derebucak Belediyesi ]
derebucak
Rent A Car - Konya - Derebucak - Araba.Com.TR
Konya - DEREBUCAK - Mahalle bazlı emlak tablosu

Site Ekle >>

 


Bu sayfada giriş kısmına yer verilen haberlerin her türlü telif hakkı giriş metninin altında yer alan haber kaynaklarına aittir. Haber girişlerine bu sayfada, telif hakları mevzuatına uygun bir şekilde, bilgi vermek amacıyla yer verilmiştir ve tıklandıklarında doğrudan doğruya haber kaynağının web sitesinde ilgili sayfaya geçiş yapılır. 26.2.2024 03:48:40
 
Telehaber.Com - Kullanım Şartları - Ana Sayfa - Webmasterlar için - İletişim

(C) 2005 TeleHaber. Sitenin tüm hakları Yeni Medya Elektronik Yayıncılık Ltd.Şti'ye aittir.