Trabzon'da engelli vatandaş için beton yol yapıldı Trabzon'un Akçaabat ilçesinde yaşayan bedensel engelli Mustafa Akdeniz'in akülü aracını rahat kullanabilmesi için evinin önüne beton yol yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç'in talimatıyla yol yapım ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışma sonucunda, Akdeniz artık evinden rahatlıkla çıkabilmektedir. Genç, engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı önemsediklerini belirterek, benzer talepleri karşılamak için çaba göstereceklerini ifade etti. Akdeniz ise yıllardır evine ulaşım sağlayacak bir yol olmamasının büyük bir sorun olduğunu ancak Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin bu sorunu çözdüğünü söyledi.
AA,
23.7.2024 11:03
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Konya'da Göletlere Yavru Sazanlar Bırakıldı Konya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Konya'nın bazı ilçelerindeki göl ve göletlere yavru sazanlar bırakma çalışmalarını sürdürüyor. Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında 55 farklı yerde bulunan göl ve göletlere toplam 1 milyon 170 bin adet yavru sazan salındı. Çalışmalara, Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürü Yücel Doğan da katıldı.
AA,
13.7.2024 16:43
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Manisalı Kayısı Üreticisi: "Bizim Bütün Derdimiz Para Kazanmak Değil, Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamak" Manisa'nın Salihli ilçesinde kayısı üreticileri perfect cinsi kayısı ekip kurutma işlemi uygulamaya başladı. Üreticilerden Özay Aydoğan, "Biz kayısı üretimi yapıyoruz. Yıllardır yaptığımız bu üretimden 3- 5 yıldır para kazanamıyoruz. Kazanamadığımız için yeni çalışmalar yaparak kayısıda nasıl değişik bir şeyler yapabiliriz diye uğraşıyoruz. Şu anda yaptığımız iş kayısıyı kurutmak. Bu konuda başarılı olursak hep birlikte para kazanacağız. Bizim bütün derdimiz para kazanmak değil, ülke ekonomisine katkı sağlamak" dedi.
ANKA,
24.6.2024 17:55
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Manisalı Kayısı Üreticisi: "Bizim Bütün Derdimiz Para Kazanmak Değil, Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamak" Manisa'nın Salihli ilçesinde kayısı üreticileri perfect cinsi kayısı ekip kurutma işlemi uygulamaya başladı. Üreticilerden Özay Aydoğan, "Biz kayısı üretimi yapıyoruz. Yıllardır yaptığımız bu üretimden 3- 5 yıldır para kazanamıyoruz. Kazanamadığımız için yeni çalışmalar yaparak kayısıda nasıl değişik bir şeyler yapabiliriz diye uğraşıyoruz. Şu anda yaptığımız iş kayısıyı kurutmak. Bu konuda başarılı olursak hep birlikte para kazanacağız. Bizim bütün derdimiz para kazanmak değil, ülke ekonomisine katkı sağlamak" dedi.
ANKA,
24.6.2024 17:53
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Bu sayfada giriş kısmına yer verilen
haberlerin her türlü telif hakkı giriş metninin altında yer alan haber
kaynaklarına aittir. Haber girişlerine bu sayfada, telif hakları mevzuatına
uygun bir şekilde, bilgi vermek amacıyla yer verilmiştir ve tıklandıklarında
doğrudan doğruya haber kaynağının web sitesinde ilgili sayfaya geçiş
yapılır. 27.7.2024 11:50:51